Чемпіонат України з драгонботу серед аматорських команд

Новые препятствия X-traction
26.05.2017
волейбол соревнования парк дружбы народов xpark киев
Чемпіонат «Столичний» з пляжного волейболу
26.05.2017

Чемпіонат України з драгонботу серед аматорських команд

РЕГЛАМЕНТ проведення Чемпіонату 2017 року
з веслування на човнах “Дракон” серед корпоративних та аматорських команд

1. Мета і завдання

Чемпіонат 2017 року з веслування на човнах “Дракон” серед корпоративних та аматорських команд (далі по тексту – Клубний чемпіонат) проводяться з метою: широкого залучення населення до заняття фізичною культурою і спортом; популяризації здорового способу життя і активного відпочинку; подальшого розвитку і популяризації веслування на човнах «Дракон» серед непрофесійних веслувальників; підвищення культурних і спортивних зв’язків між спортсменами і спортивними клубами, організаціями; активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях.

2. Організація та керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво організацією та проведенням Клубного чемпіонату здійснює Федерація України з веслування на човнах “Дракон” (далі по тексту – Федерація).
Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення Клубного чемпіонату покладається на організаційний комітет, який створюється Федерацією, який в тому числі пропонує та надає послуги із підготовки команд (екіпажів) до змагань, а саме: проведення тренувань на воді під керівництвом досвідченого тренера, оренда човнів «Дракон» та весел тощо.
Організаційний комітет надає консультації з об’єднання веслувальників та формування збірних екіпажів тощо.
Телефон для довідок: тел. 067-247-50-05, Моргун Валерій Павлович – Президент Федерації України з веслування на човнах “Дракон”.

3. Учасники змагань

До участі у Клубному чемпіонаті допускаються команди підприємств, установ, організацій всіх форм власності Автономної Республіки Крим, областей України, міст Києва і Севастополя, що пройшли відповідну підготовку (тренування). Вік учасників команди — від 19 років.
Команда може складатись з представників філій, представництв тощо одного підприємства, установи, організації, розташованих у різних регіонах України.
Учасник команди повинен підтвердити свою приналежність до підприємства, установи, організації.
В складі екіпажу, в обов’язковому порядку, повинно бути не менше 2-х кваліфікованих спортсменів-веслувальників.
Дозволяється об’єднання команд підприємств (не більше 2-х). Для цього представники 2-х команд ставлять до відома організаційний комітет не пізніше, ніж за 10 днів до початку змагань надіславши заявочний лист на електронну адресу: ukrdbf@gmail.com.
Кількісний склад команд у кожному класі екіпажів необмежений.
До участі у змаганнях допускаються команди, заявлені у спосіб, визначений у розділі 9 даного Регламенту, і які сплатили стартовий платіж.
Усі учасники змагань обов’язково повинні мати при собі оригінал страхового полісу від нещасного випадку на період проведення змагань.
Змагання проводяться на човнах «Дракон» типу Д-22, у відкритому класі (допускаються чоловіки і жінки). Кількість учасників в команді — 22, тренер — 1, представник – 1. Дистанції — 200, 500 метрів.
В екіпажі повинно бути не менше 16 веслувальників, стерновий та барабанщик.
Організатори змагань, в обов’язковому порядку, забезпечують екіпаж рульовим та, при необхідності, надають барабанщика.

4. Характер заходу

Змагання проводяться відповідно до Правил спортивних змагань з веслування на човнах “Дракон”.
Змагання командні.
Система змагань: відбіркові і фінальні заїзди.
Жеребкування і програма проведення змагань будуть затверджені на суддівській колегії 24.06.2016 о 09.00. Присутність представників від кожної команди обов’язкова.

5. Програма змагань

Клубний чемпіонат проводиться з 23 по 24 червня 2017 року за адресою: м. Київ, парк Дружби народів, Спортивно-розважальний комплекс «Х-парк».

23.06.2016р., п’ятниця. до 17.00 прибуття учасників змагань
17.00 — 20.00 засідання мандатної комісії
24.06.2016р., субота.
09.00 — 09.30 нарада суддівської колегії
10.00 — 19.00 змагання учасників на дистанції 500 і 200 метрів
19.15 – 19.45 нарада суддівської колегії, підведення підсумків
20.00 — 20.30 парад закриття змагань, нагородження переможців
20.40 – 21.00 видача протоколів, від’їзд учасників змагань

6. Безпека та підготовка місць проведення змагань

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.
Кожен учасник особисто несе відповідальність за своє здоров’я та безпеку.

7. Умови визначення першості та нагородження переможців і призерів

Команди-учасниці Клубного чемпіонату, які посіли І, ІІ, ІІІ місця на кожній дистанції, нагороджуються пам’ятними кубками Федерації та команди-учасниці, які посіли І місце — правом брати участь у Чемпіонаті 2018 року з веслування на човнах “Дракон” серед корпоративних та аматорських команд без стартового платежу.
Переможці визначаються окремо на кожній дистанції.

8. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

Витрати на організацію та проведення Клубного чемпіонату здійснюються за рахунок Федерації.
Витрати на відрядження учасників змагань здійснюється за рахунок організацій, що відряджають.
Кожна команда сплачує стартовий платіж, який становить 6000 грн. з екіпажу, в дану вартість також входить три безкоштовні тренування екіпажу на воді із досвідченим тренером, оренда човна «Дракон» та весел.

9. Строки та порядок подання заявок на участь

Попередні іменні заявки на участь у змаганнях подаються обов’язково до Федерації, не пізніше, ніж за 10 днів до початку змагань на електронну адресу: ukrdbf@gmail.com.
Іменні заявки на участь у змаганнях (два примірники — оригінали), завірені лікарем, страховий поліс та відомість про проходження інструктажу, з підписом про вміння плавати, подаються безпосередньо до мандатної комісії.
В іменній заявці повинна міститись інформація навпроти кожного учасника про вміння плавати, з його підписом.

Цей регламент є офіційним викликом на змагання.

Федерація залишає за собою право вносити зміни до даного Регламенту
про що, в обов’язковому порядку, повідомляється на офіційній веб-сторінці Федерації та сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

 

Контакты