Wood Art Fest на Muromets Fest • X-ПАРК
Найкраще, що нам дісталося від минулого літа - спогади. І тому ми не шкодуємо за ним, а пишаємося! Чек-лист на вереснь в X-PARK
Найкраще, що нам дісталося від минулого літа – спогади. І тому ми не шкодуємо за ним, а пишаємося! Чек-лист на вереснь в X-PARK
Ти не маєш це пропустити! Muromets Fest - скоро!
Ти не маєш це пропустити! Muromets Fest – скоро!

 

Вперше на Муромець Фест 2019 проходитиме Всеукраїнський Фестиваль дерев’яних скульптур Wood Art Fest.

Скульптори-учасники отримали нелегке завдання – протягом 5 днів перетворити триметрову колоду тополі на одного з героїв українських билин та казок: Іллю Муромця, Солов’я Розбійника, Котигорошка, Змія, Буха Копитовича чи Козака Мамаригу.

Почесними суддями стануть усі відвідувачі та глядачі.

Прийди та обери свого переможця!

Свій голос можна віддати за допомогою стрічки, яку потрібно прив’язати поруч зі скульптурою, яка, на твою думку, виконана найбільш майстерно, найчіткіше відповідає образу героя та втілює найцікавіший авторський задум. Голосувати можна тільки один раз і тільки за одну роботу.

Facebook :https://www.facebook.com/events/685890128544900/?ti=icl

 

Отже, давайте знайомитися з нашими скульпторами (в алфавітному порядку):

1.      Олексій Альошкін. Скульптура Іллі Муромцю. Виступає під номером 1

Олексій Михайлович народився 5 січня 1957 р. в м. Ворошиловград (м. Луганськ). Навчався у Київському державному художньому інституті на спеціальності скульптури. Закінчив Білоруський державний театрально-художній інститут за фахом художник декоративно-прикладного мистецтва (кераміка). З 1980 р. мешкає в селі Букатинка Чернівецького району Вінницької області. Працює у різних видах мистецтва: скульптура з каменю, дерева, (монументальна, станкова, садово-паркова), графіка, живопис, витинанка, кераміка. Разом з творчою сім’єю – художницею дружиною Людмилою та п’ятьма дітьми взяли активну участь у близько 40 міжнародних та всеукраїнських мистецьких заходах – виставках, симпозіумах, фестивалях.

У співавторстві з дружиною витесали з каменю пісковику більше 200 скульптур, які розташовані в багатьох містах та селах України та Молдови. Величезна кількість садово-паркових скульптур зберігається в Державному історико-культурному заповіднику «Буша». Важливим внеском до культурної спадщини України стали монументальні пам’ятні знаки, меморіали присвячені історичним подіям: воїнам-афганцям, пам’яті жертв голодомору, репресій сталінізму, жертвам Чорнобильської катастрофи, полеглим у національно-визвольній війні… Деякі скульптури встановлені відомим особистостям: Джону Леннону, Тарасу Шевченку, Олесю Берднику, Марії Руденко, Івану Піддубному.

З каменю Олексій Альошкін творить неповторні скульптури-імпровізації. Втілює різноманітні образи з міфології, рослинного та тваринного світу, піднімає козацьку тематику та історичні мотиви. Теми черпає зі спадщини предків й сягає у тисячолітню глибину.

Олексій Альошкін. Скульптура Іллі Муромця. Номер 1.

 

2.      Михайло Альошкін. Скульптура Змія. Виступає під номером 2

Михайло народився у 1990 році в родині відомих українських і білоруських скульпторів, які створили мистецький комплекс у селі Букатинка на Вінниччині. Михайло є засновником “Alyoshkin Studio”. Під цим брендом створює екологічні вироби з дерева. Дерев’яні творіння Михайла користуються попитом не тільки в Україні, а і Польщі, Канаді, Німеччині та Бельгії. Є постійним учасником на фестивалях “Jarmarok Jagiellonski” у Любліні, Targowisko “Instrumentow” у Варшаві, Festiwal Kultury Pogranicza “Folkowisko”, Dom Ukrainski, Мистецький Арсенал у Києві. Михайло працює як з деревом, так і з каменем.

Михайло Альошкін. Скульптура Змія. Номер 2.

 

3.      Влад Караченцев. Скульптура Солов’я Розбійника. Виступає під номером 3

Владилен (саме так звучить повне ім’я скульптора) походить родом із Запорізької області, з династіі художників. Художню освіту отримав вже після армії, спочатку в Одеській «Грековці», пізніше – в Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури. Дипломною роботою Влада стала скульптура правнука великого князя Ярослава Мудрого Миколи Святоші Князя Чернігівського Києво-Печерського чудотворця, в Ближніх печерах спочиваючого. Нині скульптура встановлена у Черкаській області, а скульптор тим часом бере участь в різних симпозіумах з дерева і каменю по всій території України.

Влад Караченцев. Скульптура Солов’я Розбійника. Номер 3

 

4.      Андрій Кравцов. Скульптура Котигорошка. Виступає під номером 4

Андрію 30 років і він переконаний, що досконалість не має меж. Саме тому цього року він тільки закінчив Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури, де на кафедрі скульптури здобув диплом бакалавра. Справа в тому, що до Академії Андрій навчався в іншому мистецькому навчальному закладі – Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, до якого свого часу перейшов з технічного коледжу.

Андрія приваблюють художні вироби з металу, гучні інструменти, типу болгарки та бензопили, а також роботи великих розмірів.

Андрій Кравцов. Скульптура Котигорошка. Номер 5.

 

5.      Олександр Лузан. Скульптура Козака Мамариги. Виступає під номером 5

 

6.      Євген Троценко. Скульптура Буха Копитовича. Виступає під номером 6

Wood Art Fest на Muromets Fest
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою захисту даних.
Читати більше